Ponúkame odbornú IT analýzu, projektový management a konzultácie.

Názov ITC Sloník, čítame Aj Ty Si Sloník, skrýva viacero významov. ITC je skratka pre konzultácie a služby v našej primárnej oblasti, informatike. Sloník reprezentuje hodnoty spoločnosti, podľa Slona, symbolu štastia a sily. Zároveň nám tento názov poskytuje filter na priliš vážnych ľudí, zákazníkov alebo partnerov, ktorí pripisujú váhu pomenovaniu, slovám miesto činov kvality a jasnej akcie.

ITC Sloník je nový druh spoločnosti, ktorá je založená na jedinom princípe, efektivita. Veríme, že ak chceme čo najlepsie využiť svoj čas, musíme sa venovať činnosti, do ktorej sa vieme naplno vložiť, ktorú máme radi. A práve tou je naša práca. K Vašim problémom pristupujeme ako k vlastným a snažíme sa ich vždy premeniť na spokojnosť.

Je  v poriadku, ak sa snažíte riešiť svoje problémy samostatne. Väčšinou sa však nájde niekto, kto študuje danú problematiku roky a dokáže priniesť za zlomok času a kvalitnejší výsledok.

Práve vďaka naším cieľom dokážeme prirodzene spájať správne konce.

Oblasti podnikania:

IT Consulting

– Project management, business analýza, general consulting, idea making process

Ak potrebujete vytvoriť web stránku, blog, e-shop ci mobilnú aplikáciu ukážeme Vám potrebné kroky a pripravíme pre Vás zadanie pre digitálnu agentúru, programátora či Vám osobne pomôcť s rozbehom vlastného projektu.

Potrebujete vybrať hosting, vedieť ako kúpiť doménu či vedieť čo je to SSL certifikát?

Ako poskladať, zrýchliť či vylepšiť vlastný počítač? Vylepsiť IT infraštruktúru spoločnosti?

Oblasti: hardware (PC, notebooky, smartphone), software (operačné systémy, špecializované aplikacie na mieru, mobilné aplikácie), lokálne siete, webové platformy (CRM systémy, CMS systémy, e-commerce platformy, virtuálne systemy)

Zameranie: individuálny záujemcovia, manažéri, majitelia firiem

IT Coaching

V spojení dlhoročnej praxe v IT a kvalitnej siete odborníkov z oblasti informatiky poskytujeme širokú paletu individuálnych či skupinových školení.

Web & E-commerce & tools (Facebook, Google, WordPress, PrestaShop, Magento, Basecamp 2, Jira, MS Windows, MS Office, …)

Zameranie: individuálny záujemcovia, manažéri, majitelia firiem

Online marketing

Ponúkame vám komplexné služby v oblasti online marketingu pre Facebook, Youtube, Twitter, Instagram a Pinterest.

  1. Správa účtov na sociálnych sieťach
  2. Plánovanie a príprava obsahu pre sociálne siete
  3. Poradenstvo v oblasti sociálnych sietí

Event management

Mestival.sk

Tento rok sa po prvý krát v Nitre preniesla atmosfera letného festivalu do mesta.

Zameranie: individuálny záujemcovia, majitelia firiem, hudobné kapely

Obchod

slnečné okuliare

Bambooska slnečné okuliare.

V rámci našej obchodnej divízie sa venujeme výrobe, importu, distribúcii a predaju ekologického tovaru z bambusového dreva.

Bambooska.sk

Naša značka bambusovych produktov osobnej potreby založená v roku 2016. V portfóliu nájdete bambusové zubné kefky, kefy na vlasy, slnečné okuliare, drevené hodinky a ďalšie produkty z biodegradovateľných materialov.

 

Zameranie: individuálny záujemcovia, nákupcovia, majitelia firiem

 

 

 

 

Ak máte záujem o naše služby, prípadne si chcete len pohovoriť o novinkách či zájsť na šálku kvalitnej kávy, neváhajte nás kontaktovať.